SENCER HOME

1 Ankastre Ocaklar
2 Mini & Midi & Maxi Fırınlar

The Secret of The Taste in Your Kitchen..

SHOWROOM

Pazartesi-Cuma: 9:00-17:00
Cumartesi: 10:00-14:00
Pazar: Kapalı

HAKKIMIZDA

1990 Yılında ARGE ve Kalıp imalatı olarak mutfak eşyaları üreten firmalara hizmet vermekte olan firmamız, 2012 yılından beri kendi ürünleri olan Mini - Midi - Maxi Fırınlar, Desenli Fırınlar, Ankastre Ocaklar üretmektedir. Farklı müşteri talepleri ve beklentilerine göre farklı ve modern tasarımlı ürünleriyle yurt içi ve yurt dışına hizmet vermekte olup, kendi sektörünün Kayseri ve Türkiyede tanınan bir firma haline gelmiştir. Kurulduğu günden bugüne kadar kaliteli ürün anlayışından ödün vermeden kendisini sürekli geliştireyi ilke edinen Sencer, eğitimli ve konusunda uzman kadrosuyla ürünlerini modern yaşamın gerekliliklerine cevap verecek şekilde birinci kalite üreterek müşterilerine sunmaktadır.

kalite

KALİTE

Ürün ve hizmetlerimizin kalitesiyle ilgili sürekli gelişim sağlamak tüm iş ve hizmetlerde en yüksek önceliğimizdir.

güven

GÜVEN

Müşterilerimizin güvenini ve sadakatini kazanmak için müşteri odaklı yaklaşımdan asla taviz vermeyiz.

müşteri

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Müşteriyi varlık nedenimiz olarak görür ona her zaman güler yüzlü hizmet sunmayı hedefleriz.

tasarım

TASARIM

Müşterimiz bize isteklerini, arzu ettiklerini, hayallerini getirir biz de var gücümüzle onları gerçekleştirmek için çalışırız.

hijyen

TEMİZLİK & HİİJYEN

Tüm dünyada olumsuz bir hava yaratan Koronavirüse karşı hem çalışanlarımızı hem de sizleri korumak adına önlemler alıyoruz.

dayanıklılık

DAYANIKLILIK

Kimyasal temizleyicilere karşı ürünlerimiz, su geçirmez, parlak, güçlü, dayanıklı yüzeyi ile uzun süre boyunca kullanılabilir.

Value
in Your

Kitchen

MİSYONUMUZ

Mutfak eşyaları alanında üretim yaparak yurtiçine ve dünya piyasalarına kalite ve sağlık bilincinde ürünler sunmaktır. Sencer, Kayseri Organize sanayi bölgesinde 7000 metrekare açık 4000 metrekare kapalı alandaki tesisinde üretim yaparak yurtiçine ve dünya piyasalarına kalite ve sağlık bilincinde ürünler sunmayı ilke edinmiştir.

VİZYONUMUZ

Kaliteden ödün vermeden ve müşteri memnuniyetini esas alarak kararlılıkla yoluna devam etmektir. Birçok ünlü markaya üretim yapan sencer, kurulduğu günden bugüne gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, müşteri talepleri doğrultusunda ürün ve hizmet kalitesini en yüksek seviyeye çıkarma kararlılığı ile büyümeyi amaçlamıştır.

HİZMET ANLAYIŞIMIZ

42+

FARKLI ÜLKE

900+

KALİTELİ ÜRÜN

30+

YILLIK TECRÜBE

MUTFAĞINIZDAKİ LEZZETİN ADRESİ

Sencer Oven ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın.

YUKARI